ДАН ШКОЛЕ

Дана, 12.06.2024., обележили  смо Дан наше школе свечаном приредбом са почетком у 12H у фискултурној сали. Програмом приредбе обухваћени су ученици од I – VIII разреда и деца предшколског узраста која су учествовала у рецитовању, фолклорашким тачкама “Игре из Војводине” и “Игре из Влашке”, а затим и у хорском извођењу песама “Тихо тише” и “С оне стране дуге”. Посебно истичемо учешће наших гостију, ученика SSŠ “Др Радивој Увалић” који су се представили веома занимљивим драмским извођењем “Два лопова” и учешће чланица певачке групе КУД “Дунавац” које су публику одушевиле својим репертоаром песама.
Програм приредбе вредно су припремале наше учитељице Татјана и Весна, васпитачица Тања, наставница српског језика, Бојана Радојевић, наставник музичке културе, Милош Милиновић и наставница немачког језика, уједно и чланица КУД-а, Викторија Балић.
Директорка школе, Љиљана Нонковић, упутила је захвалност свима који су дошли да својим присуством увеличају наше славље, директоркама и представницима Општине Бач, ученицима и наставном особљу на уложеном труду као и чланицама КУД “Дунавац”.