ДЕЛТА- ПАК НАГРАДНИ КОНКУРС “ЛАКО ЈЕ БИТИ МАЛИ ЕКОЛОГ”

♻️🎨Крајем новембра, Делта Пак тим, део компаније Делта Холдинга, посетили су нашу школу и у сарадњи са “Ананасом” одржали су веома интересантну презентацију о значају рециклаже у очувању животне средине “Отпад и рециклирање отпада”. Том приликом су позвали ученике да путем ликовног изражавања дочарају шта за њих представља појам рециклаже и да своје радове пошаљу до средине децембра где би најкреативније радове очекивала награда!
♻️🎨 И ево резултата конкурса и наших победника у ликовном доживљају рециклаже, а то су наше ученице:
1. Анђела Беатовић, ученица И разреда и
2. Лејла Мујкић, ученица В разреда
Оне су данас награђене еко пакетом занимљивог садржаја: прелепом мајицом, еко бојанком, друштвеном игром, ликовним прибором од рециклажног материјала и наравно слаткишима!!! 🥳Хвала Делта Пак-у на прелепом изненађењу!!!
♻️🎨 ЧЕСТИТАМО АНЂЕЛИ И ЛЕЈЛИ НА ОСТВАРЕНИМ РЕЗУЛТАТИМА У ЛИКОВНОМ СТВАРАЛАШТВУ и желимо им још много успеха у наредним конкурсима!!! Честитамо и поносним одељенским старешинама, Татјани Абдијановић и Мартини Месарош!!!