ДЕЧИЈА НЕДЕЉА “ЈА САМ ДЕТЕ ИМАМ ПЛАН: ТОЛЕРАНЦИЈА И ЉУБАВ ЗА СВАКИ ДАН”, од 7. до 13.октобра, 2024. године

👫 Први дан обележавања Дечије недеље:
Млађи разреди су у пратњи својих учитељица у сали КПЦ-а гледали луткарску представу “Несрећна Дафина” која је реализована у сарадњи са Народном библиотеком “Вук Караџић” Бач. Кроз забаву и смех деца су имала прилику да се путем Чика Јовине смешно- жалосне игре упознају са правим вредностима, да стекну спознају о љубави, моралу, поштењу и витештву. Овом приликом се захваљујемо родитељима на сарадњи у виду превоза деце.
👫 Реализована је активност “У туђим ципелама” за ученике старијих разреда који су имали прилику да “замене” наставнике и одрже по један наставни час својим млађим другарима. Под будним оком наставница, Бојане и Мартине, одржан је час српског језика и књижевности, наставник је био Данијел Карић и час биологије који је одржао Лазар Беатовић.
👫 Последњи трзаји лепог времена на крају наставног дана омогућили су реализацију часа грађанског васпитања.Вожњом бицикала атарима и бентом нашег села спојили су науку са здравим стилом живота 🚴🚴🚴.