Међународни дан жена- 8.март

🌷🤱 Данас је у холу наше школе одржана свечана приредба поводом обележавања Дана жена.
🌷🤱 Учесници програма су били наши најмлађи, предшколци, и сви ученици од И – В разреда. Програм ове приредбе прелепог и разноврсног садржаја припремале су наше учитељице Весна Вујић и Татјана Абдијановић, васпитачица Татјана Свитлица и наставница физичког и здравственог васпитања Емина Абдуловић, а за музичку пратњу на клавиру била је задужена наставница музичке културе Марија Носал.
🌷🤱 Приредби су присуствовале маме, баке, тетке и сестре чија су срца итекако била испуњена радошћу и срећом уживајући уз рецитације, песму и игру својих најмилијих.
🌷🤱 Свим женама, пре свега мајкама и бакама као и чланицама нашег колектива, желимо срећан празник са жељом да поштовање, љубав и пажњу добију сваки дан.