РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ И ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКИ НИВО!!!

Јуче, 7.априла у ОШ “Јожеф Атила” Нови Сад, одржано је окружно такмичење из технике и технологије. Такмичење је реализовано од 13х-18х, а ученици су осим теоријског дела имали и практичну израду модела/макете по задатку.
Наставница Марија Стефановић имала је представнике такмичара из ОШ “Свети Сава” Плавна, ученице ВИ разреда, Лану Петровић и Карлу Крижан, и ученика VIII разреда, Шуша Дамира, јединог представника наше школе. У оквиру наше општине свака школа је имала по једног или неколико такмичара, наших другара из Селенче, Бача и из Вајске. Ученици су дали свој максимум, а пре свега лепо су се дружили, размењивали искуства, упознали нове пријатеље, и без обзира на резултат имају жељу за поновним учешћем што наставницима посебно улива мотивацију за даљи рад.
ДАМИР ШУША, ОСВОЈИО ЈЕ СЈАЈНО 2. МЕСТО НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ И ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКИ НИВО ТАКМИЧЕЊА!!!
Честитамо нашем драгом Дамиру који је заиста имао огромно самопоуздање, веру и жељу за успехом и даљим пласманом и желимо му много среће и сјајан успех на републичком такмичењу које ће бити реализовано 10. и 11. маја.