Црвени крст Војводине, Нови Сад- Квиз “Шта знаш о здрављу”

🩸Ученица наше школе, победница општинског такмичења Црвеног крста, Дијана Шуша, једина је узела учешће на окружном такмичењу “Шта знаш о здрављу” које је одржано 11.4.2024. у Новом Саду у Црвеном крсту Војводине. У пратњи своје наставнице, Емине Абдуловић, учествовала је у категорији подмлатка који су чинили ученици седмог и осмог разреда. На такмичењу је учествовало 70 ученика из основних и средњих школа на територији Војводине.
🩸Учесници су имали прилику да се такмиче у веома интересантном квизу који је један од облика промоције здравог стила живота. Пре самог такмичења размењивали су искуства путем разговора о најзанимљивијим темама које су припремали.
🩸 Без обзира на то што није остварила завидан резултат поносни смо њеним учешћем и трудом и овом приликом честитамо и њој и наставници Емини и желимо им још много среће и успеха наредне школске године!