Окружно такмичење “Шта знаш о саобраћају”

55. OKRUŽNO TAKMIČENJE UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE “ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU” 12.5.2024.
Okružno takmičenje je održano u OŠ “Žarko Zrenjanin” u Obrovcu. Opštinu Bač predstavilo je osmoro sjajnih učenika B i C kategorije (mlađe i starije grupe).
B kategoriju činili su učenici:
1. Marko Šuštum, OŠ ” Vuk Karadžić” Bač
2. Daniel Vrabčenjak, OŠ “Jan Kolar” Selenča
3. Ivana Nosal, OŠ “Jan Kolar” Selenča
4. Lara Molnar, OŠ “Sveti Sava” Plavna
C kategoriju činili su:
1. Dominik Nosal, OŠ “Jan Kolar” Selenča
2. Lazar Peričević, OŠ “Moša Pijade” Bačko Novo Selo
3. Klara Sabo, OŠ ” Sveti Sava” Plavna
4. Simona Čelebić, OŠ “Jan Kolar” Selenča
Mentori: Marijana – Bač, Marija- B.N.Selo i Plavna i Danijel- Selenča
Na okružnom takmičenju učestvovalo je 60 učesnika, a samo je najboljih četvoro (dve devojčice i dva dečaka iz B i C kategorije) zauzelo dalji plasman. Nažalost, niko od naših takmičara nije osvojio dalji plasman, ali nam zato niko nije oduzeo sjajan provod i želju za učešćem i naredne školske godine 🥰.
🥉Simona Čelebić, učenica iz Selenče, osvojila je 3. mesto i medalju, kojoj čestitamo od ❤️ ovom prilikom!!!
💦🌞Iako je vreme bilo promenljivo ⛅🌧️ kiša je tačno započela nakon poslednje vožnje 🚴. Mi smo se sjajno proveli i družili, a nakon izrade testa bodrili smo jedni druge, aplaudirali, navijali i pružali reči utehe i podrške.
Hvala organizatorima takmičenja na prijatnoj dobrodošlici i efikasnom sprovođenju procedure takmičenja.